HP search
HP logo

فیوزینگ HP 26nw

نمایندگی پرینتر اچ پی
فیوزینگ HP 26nw | قطعات و نحوه ی عملکرد ، ماشین های اداری بسیاری پیچیده و متفاوت می باشد. اغلب پیچیدگی این دستگاه ها مربوط به قطعات بکار رفته درون آنها می شود. مجموعه ی قطعات اصلی و قطعات مصرفی که در کنار یکدیگر خالق ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

فیوزینگ HP 26nw | قطعات و نحوه ی عملکرد ، ماشین های اداری بسیاری پیچیده و متفاوت می باشد. اغلب پیچیدگی این دستگاه ها مربوط به قطعات بکار رفته درون آنها می شود. مجموعه ی قطعات اصلی و قطعات مصرفی که در کنار یکدیگر خالق چاپگر ها می باشند. در پرینتر هایی چون HP 26 ما شاهد بکار رفتن قطعاتی با تکنولوژی جدید و هوشمندی نسبت به نسل های قدیم چاپگر های سه کاره هستیم. اما در ارتباط با فیوزینگ پرینتر های HP 26nw باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم. در ادامه در ارتباط با نقش فیوزینگ در سری چاپگر های سه کاره ی HP M 26 NW نکات مهم تری را خدمت شما کاربران گرامی ارائه خواهیم داد.

 

فیوزینگ 26nw

با بررسی گزارشاتی که به کارشناسان ما در نمایندگی رسمی ارسال شده. متوجه شدیم که بسیاری از کاربران در ارتباط با قطعه ی فیوزینگ سوالاتی را مطرح نمودند. از این رو تصمیم گرفتیم تا بخشی از این سوالات را به صورت عمومی و بخش دیگری را در غالب دستگاه HP M26 به صورت تخصصی بررسی نماییم. ابتدا به مبحث فیوزینگ و نقش آن در پرینتر های HP می پردازیم..! به طور کلی قطعه ی  فیوزینگ یا فیوزر ، در تمامی  چاپگرهای لیزری و دستگاه های کپی توسط کمپانی بکار گرفته می شود.

اصلی ترین وظیفه ی این قطعه ، چسباندن تونر بروی سطح رسانه می باشد. در نظر داشته باشید که هر چاپگر با توجه به ویژگی و قابلیت های خود سیستم فیوزینگ متفاوتی با نسل های دیگر دارد. عموما فیوزینگ ها از Part مختلفی تشکیل شده اند. و با ایاد گرمای کنترل شده ، اسناد ما را در بخش خروجی پس از صدور دستور چاپ ، به رسانه منتقل می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پرینتر مقرون به صرفه اچ پی با ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP همراه شوید.

 

فیوزینگ 26nw

پرینتر سه کاره اچ پی

وجود قطعه ای به نام فیوزر یونیت در تمامی پرینتر لیزری همانند HP 26NW الزامی می باشد . در غیر این صورت ما شاهد ناقص بودن عملیات چاپ خواهیم بود. نقش فیوزینگ در پرینتر های HP 26nw چیست.؟ همانطور که گفته شده نقش فیوزینگ در تمامی اگر های اچ پی مهم و قابل اهمیت می باشد. قطعات پرینتر 26 در اولین پیام از سوی کاربر ، اطلاعات مورد نظر را جهت چاپ شناسایی می کنند. سپس با در نظر گرفتن ویرایشات انجام شده دستور به تونر و درام می رسد. قه طور کلی تمامی قطعات پرینتر از فرمتر تا قطعات کاغذ کش در این لحظه شروع به کار می کنند.

در مرحله ی آخر پیش از خروج اسناد ، فیوزینگ در پرینتر 26nw وظیفه دارد. تا تونر های پخش شده بروی کاغذ را سازماندهی و خشک نماید. پرینترHP 26NW این کار را به لطف گرمای استاندارد و فشار کنترل شده توسط قطعات فیوزینگ انجام می دهد. در نتیجه ما شاهد خروج ، برگه ها به صورت چاپ شده ، منظم همراه با کمی گرما بروی  سطح A4 می باشیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با قطعات فابریک اچ‌ پی با کارشناسان ما همراه شوید.

 

پرینتر سه کاره اچ پی

 

مشخصات فنی HP 26NW

همانطور که گفته شد. اچ پی HP 26NW در دسته چاپگر های اداری – خانگی اچ پی با توانایی های متوسط و اقتصادی در کلاس سه کاره ها از سوی کمپانی طراحی و به بازار عرضه شده است. از سری مهمترین قابلیتت های این دستگاه می توان به کیفیت چاپ بالا و سرعت مطلوب آن در بخش چاپ اسناد اشاره نمود . قدرت و توانایی های بالای این دستگاه باعث شد تا خیلی سریع پس از عرضه به بازار جایگزین دستگاه های اداری قرار گیرند. در ارتباط با بخش فنی و تعمیرات فیوزینگ این سری از دستگاه ها ما متوجه ی نکاتی شدیم. که تصمیم گرفتیم تا در این بخش به آنها اشاره داشته باشیم.

 

مشخصات فنی HP 26NW

 

به طور کلی پرینتر لیزری اچ پی 26 به عنوان یک چاپگر میان رده در کلاس کار خانگی و اداری سبک طراحی شد. توی این سبک چاپگر ما شاهد عملکرد پیشرفته و مناسب از سوی این دستگاه بودیم. متاسفانه همین عملکرد مناسب باعث شده تا کاربران به این دستگاه فشار مضاعف بسیاری بیاورند. در نظر داشته باشید که اگر از پرینتر هایی چون HP 26 با توجه به میزان عملکرد و استاندارد های لازم استفاده نشود. ممکن است قطعات این دستگاه دچار آسیب های جزئی شوند. به طور مثال  در نظر داشته شاید که اگر فیوزینگ در پرینتر های 26 بیشتر از حد توان استاندارد خود فعالیت کنند. ممکن است علاوه بر قطعه ی خود ( فیوزر ) موجب آسیب رساندن به سایر قطعات مهم دیگری شوند. اگر حرارت ایجاد شده توسط  فیوزینگ از دمای استاندارد بیشتر شود. ممکن است همین موضوع  دلیلی بر خرابی سایر قطعات دیگر به شمار رود.

🔔 اولین نفر باشید!!!
بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
The comments are closed.