HP search
HP logo

ترنسفرکیت hp 454dw

نمایندگی پرینتر اچ پی
ترنسفرکیت hp 454dw | در نظر داشته باشید که ترنسفرکیت ، بخشی از مکانیزم چاپگر لیزری 454 رنگی می باشد. که اهیمت بسیاری زیادی برای چاپگر های لیزری رنگی دارد. شرح کار این قطعه به این صورت است که در آن دستور چاپ قبل از ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

ترنسفرکیت hp 454dw | در نظر داشته باشید که ترنسفرکیت ، بخشی از مکانیزم چاپگر لیزری 454 رنگی می باشد. که اهیمت بسیاری زیادی برای چاپگر های لیزری رنگی دارد. شرح کار این قطعه به این صورت است که در آن دستور چاپ قبل از فرآیند ادغام بروی رسانه قرار می گیرد. سپس همانند اکثر چاپگر های اچ پی ، ما شاهد فرآیند انتقال آن بروی رسانه می باشیم. به طور کلی اگر بخواهیم نقش ترنسفرکیت را در دستگاه های لیزری رنگی اچ یی شرح دهیم.

باید بگویم که این قطعه به عنوان واسطه ای ما بین درام و رسانه ( کاغذ چاپ )  می باشد. در نظر داشته بشاید که ابتدا چاپ بروی درام های 416A ایجاد شده. و سپس بروی ترنسفر منتقل می شود. در مرحله ی آخر نیز ترنسفر 454 با تکنولوژی چاپ هوشمند خود اسناد ایجاد شده را بروی کاغذ به چاپ می رساند. با توجه به چرخه ی این روند ما تصویر و کیفیت چاپ بهتری را در سری HP 454 تجربه خواهیم نمود.

 

ترنسفرکیت 454dw

بسیاری از کاربران در ارتباط با نوع عملکرد ترنسفرکیت های پرینتر لیزری HP 454dw سوالاتی را مطرح نموده اند. در تظر داشته باشید که این قطعه  پس از ایجاد تصویر و اسناد کاربران روی درام ، کار اصلی خود را آغاز می کند. پس از گذشت این مرحله کاغذ از دو غلتک (بالا و پایین) ترنسفر کیت ها عبور می کند. غلتک پایینی این قطعه با الکترواستاتیک شارژ می شود و تونر را جذب خود می کند. سپس این فرآیند باعث می شود. تا اسناد در پرینتر 454DW  از ناحیه ی پشت به کاغذ بچسبد و تصویر یا هرگونه سند دلخواه کاربران را تشکیل دهد.

در نظر داشته باشید که قطعه ی ترنسفرکیت عموما در چاپگر های لیزری کمپانی اچ پی مورد استفاده قرار می گیرند.  در مرحله ی آخر هنگام که تصویر بروی کاغذ چاپ شد.  غلطک ها تصویر را ثابت نموده و سپس تونر های اضافی را به بخش بک تونر منتقل می کنند. شاید در نگاه اول کمی مکانیز ترنسفرکیت در پرینتر های  HP 454DW پیچیده به نظر برسد. اما لازم است بدانید که این قطعه تاثیر مستقیم و بسیار بسزایی در خروجی با کیفیت اسناد دارد. چنانچه ترنسفر دچار هر ایرادی شود ما می توانیم با مشاهده ی نتایج چاپ خود نسبت به این موضوع مطلع شویم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش HP در ارتباط باشید.

 

ترنسفرکیت 454dw

 

پرینتر های تک کاره رنگی اچ پی

همانطور که گفته شد ، ترنسفرکیت ها عموما مورد مصرف چاپگر ها لیزری رنگی می باشند. در بسیاری از محیط ها ما نام این قطعه را ترنسفر بلت نیز می شنویم. تفاوت اصلی ما بین Transfer kit و maintenance kit در چیست؟  تفاوت بسیار زیادی ما بین کیت انتقال ( ترنسفرکیت) و کیت نگهداری ( maintenance ) وجود دارد. اگرچه هر دو شامل قطعات جایگزین چاپگر لیزری هستند. اما عملکرد آنها کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد. این دو بخش از کیت های لیزری رنگی را می توانیم به دو گروه کیت قطعات اصلی. ( ترنسفر نگهداری) و کیت قطعات مصرفی ( قطعات ترنسفرکیت) دسته بندی کنیم. ! در سری قطعات اصلی ما شاهد بهرمندی اچ پی از قطعاتی می باشیم. که استحکام و جنس مناسبی را جهت چاپ به ما ارائه می دهند.

عموما این سری از قطعات در برخورد با قطعات تیز ، وارد شده. توسط کاغذ ، استفاده ی بیش از حد ، ایجاد خراش بروی سطح ترنسفر و سایر علائم دیگر رو به رو هستند.  باید توجه داشته باشیم که هیچ مشکلی از سوی ما نباید قطعه ی ترنسفرکیت را در پرینتر های لیزری تک کاره همچون HP M454DW تهدید نماید. قطعات نگهدارنده هم شمال رول ، غلتک ، پد ها محرک و سایر قطعات دیگر می شوند که در دسته قطعات مصرفی پرینتر لیزری رنگی قرار دارند. پیشنهاد می شود برای نگهداری بهتر از دستگاه های لیزری پس از گذشت مدتی قطعات مصرفی به صور کلی سرویس و تعویض بشوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پرینتر مقرون به صرفه اچ پی با  ما همراه باشید.

 

پرینتر های تک کاره رنگی اچ پی

 

بررسی HP 454DW Transfer kit

ترنسفرکیت ها در پرینتر های لیزری اچ پی 454 به عنوان قطعه ای مهم و بسیار حساس به حساب می آیند. حساسیت بالای این قطعه باعث شده. تا این دستگاه مستعد و خاص در زمینه ی ماشین های اداری قرار گیرد. البته در نظر داشته باشید که همواره مشکلات و در نهایت فرسودگی ، به عنوان یک تهدید پشت ترنسفر ها در حال حرکت می باشد. در نظر داشته باشدی که انتقال تصاویر مستلزم حرکت دقیق غلتک های انتقال و تسمه انتقال تونر (بلت ) می باشد.

 

بررسی HP 454DW Transfer kit

 

از این رو باید نوع کار و درجه ی این قطعات به درستی فیکس شده باشد. تا تا تصویر روی کاغذ به طور دقیق قرار گیرد. همانطور که گفته شد، واحد دیگری از قطعات ترنسفرکیت های HP 454 ، وظیفه پاکسازی تونر اضافی را نیز بر عهده دارد. تا در هیچ قسمت دیگری از چاپگر، تونر انباشته شده قرار نگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با HP در مرکز تهران با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش در ارتباط باشید.

 

تصویر مرتبط با ترنسفرکیت hp 454dw - HP 454 panel

🔔 دومین نفر باشید!!!
  • مرکز تعمیرات پرینتر های لیزری رنگی گفته

    […] ما در ارتباط باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ترنسفرکیت hp 454dw با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات اچ پی همراه […]

    ژانویه 10, 2023 - 4:42 ب.ظ
The comments are closed.