HP search
HP logo

قطعات اورجینال چهارکاره های اچ پی

نمایندگی پرینتر اچ پی
قطعات اورجینال چهارکاره های اچ پی | پرینتر های اچ پی Multifunction چهارکاره ، به عنوان یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین پرینتر های حال حاضر کمپانی اچ پی به حساب می آیند. علیرغم توانایی های بالای این دستگاه ها در چاپ ، شما ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
5/5 - (1 امتیاز)

قطعات اورجینال چهارکاره های اچ پی | پرینتر های اچ پی Multifunction چهارکاره ، به عنوان یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین پرینتر های حال حاضر کمپانی اچ پی به حساب می آیند. علیرغم توانایی های بالای این دستگاه ها در چاپ ، شما می توانید. از قابلیت های چهار کاره ها در سازمان و ادارات نیز بهره مند شوید. در ارتباط با دستگاه های چهارکاره لازم است بدانید که این دستگاه ها جه در دسته ی جوهری و چه در دسته ی لیزر جت دارای قابلیت های زیادی می باشد. از این رو شما می توانید با توجه به نوع کار و یا نحوه ی عملکرد خود ، خیلی آسان و سریع اهداف خود را در زمینه ی چاپ گسترش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نمایندگی تعمیرات پرینترهای اچ پی hp با ما همراه باشید.

 

 

 

 

تصویر مرتبط با قطعات اورجینال چهارکاره های اچ پی - HPmultifunction.photo 1

 

 

 

قطعات اورجینال چهارکاره

تمامی پرینتر های چهارکاره به ما این قدرت را می دهند تا بتوانیم. پرینت ، کپی ، اسکن و فکس خود را در زمینه ی ماشین های رایانه ای انجام دهیم. لذا در همین راستا بسیاری از کاربران ماشین های اداری و رایانه ای به دنبال خرید و استفاده از سرعت و قدرت عملکرد این دستگاه ها می باشند. در نظر داشته باشید که پرینتر های چهار کاره از قطعات بسیاری زیادی تشکیل شده اند که تصمیم داریم. در ادامه در ارتباط با آنها توضیحات بیشتری را ارائه نماییم. ابتدا به موضوع سخت افزاری این پرینتر های می رسیم. این دستگاه ها به دلیل قرارگیری در دسته ی Enterprise دارای قطعات بسیاری می باشند.

از نظر فنی شما در این دستگاه ها با برد و قطعات سخت افزاری بسیاری نسبت به سری تک کاره ها رو به رو می باشید. در وهله ی اول لازم است تا به مشخصات فنی پرینتر ها بپردازیم. هر پرینتر با توجه به نوع فعالیت خود یکسری قطعات اصلی همچون برد ، فرمتر ، فیوزینگ و … و یکسری قطعات مصرفی چون پد ، پیکاپ ، شفت ، چرخ دنده های رابط و … دارد. همچنین در نظر داشته باشید که ایجاد هر گونه خلل در هر بخش از این دستگاه باعث ارور های ناشی از سیستم پردازش مرکزی شما می شود. در بخش بعدی ما شاهد قابلیت کپی و اسکن روی دستگاه های HP می باشیم.

این قابلیت درون این دستگاه ها به ما این فرصت را می دهد. تا اسنادمان را در سریعترین زمان ، با کیفیتی مطلوب به چاپ برسانیم . قطعه ی مهم در این بخش مربوط به یونیت اسکن ، لیزر ، برد اسکنر و … می باشد. ایجاد هر گونه آسیب در هر یک از بخش های کپی و اسکن ممکن است تا چاپ ما را متوقف سازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

 

قطعات اورجینال چهارکاره

 

مرکز پشتیبانی پرینتر

مرکز پشتیبانی پرینتر های لیزری و جوهری HP multifunction این قابلیت را به ما می دهد. تا پس از ایجاد هرگونه خلل و یا آسیب درون سیستم پردازنده ی دستگاه خود ، بتوانیم در زمانی کوتاه به صورت شرکتی و موثر نسبت به تغییر، تعمیر و تعویض قطعات خود راه حلی مناسب و موثر داشته باشیم. در همین راستا پیشنهاد می شود. تا در صورت ایجاد هرگونه آسیب به پرینتر های چهار کاره ی اچ پی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. موضوع دیگری که بسیاری از کاربران در دسته ماشین های اداری با آن رو به رو هستند. مبحث قطعات مصرفی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط نمایندگی چاپگر های رنگی اچ پی با ما همراه باشید.

حال این قطعات مصرفی می تواند همانند کارتریج ها به عنوان قطعات اصلی و یا به عنوان قطعات و مبدل های ارتباط به صورت قطعات لازم به حساب بی آیند. به عنوان بک کاربر قطعا می دانید که کارتریج ها یکی از اصلی ترین قطعات پرینتر های چهار کاره ی HP می باشند. از این رو لازم است تا در زمان مشخص آنها را شارژ و یا تعویض نمایید. در نظر داشته باشید که قطعات مصرفی در کارایی و روند پرینتر های چهار کاره به عنوان عاملی مهم و حساس به حساب می آیند . لذا در همین راستا پیشنهاد می شود. جهت تهیه و یا خریداری این گونه محصولات حتما به نمایندگی و کارکت های مجاز HP مراجعه نموده و با خاطری آسوده نسبت به تهیه قطعات مصرفی خود مراحل لازم را پیش ببرید.

 

مرکز پشتیبانی پرینتر

قطعات اورجینال چهارکاره

🔔 3 نفر پرسیدند!!!
 • تعمیرگاه اصلی پرینتر های لیزری اچ پی گفته

  […] همراه ما در نمایندگی رسمی باشید. جهت آشنایی بیشتر با قطعات اورجینال چهارکاره های اچ پی وارد لینک قرار گرفته شده […]

  فوریه 1, 2023 - 2:57 ب.ظ
 • ارسال قطعات اصلی پلاتر به شهرستان گفته

  […] و خدمات پس از فروش در ارتباط باشید.جهت آشنایی بیشتر با قطعات اورجینال چهارکاره های اچ پی با ما همراه […]

  فوریه 22, 2023 - 1:26 ب.ظ
 • رفع ایرادات فکس در hp 179fnw گفته

  […] نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید قطعات اورجینال چهار کاره های اچ پی وارد لینک قرار گرفته شده […]

  جولای 3, 2023 - 5:54 ب.ظ
The comments are closed.