HP search
HP logo

مرکز تعمیرات پرینتر های لیزری رنگی

نمایندگی پرینتر اچ پی
مرکز تعمیرات پرینتر های لیزری رنگی | چاپگر های لیزری رنگی اچ پی ، با گسترش کسب و کار ها و پیشرفت ماشین های اداری ، دستگاه های پرینتر ، به عنوان ابزار اصلی کار به حساب می آیند. ما در دسته بندی محصولات اداری ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:
Rate this post

مرکز تعمیرات پرینتر های لیزری رنگی | چاپگر های لیزری رنگی اچ پی ، با گسترش کسب و کار ها و پیشرفت ماشین های اداری ، دستگاه های پرینتر ، به عنوان ابزار اصلی کار به حساب می آیند. ما در دسته بندی محصولات اداری اچ پی شاهد فراوانی این دسته از دستگاه ها می باشیم. در همین راستا تصمیم داریم تا در این بخش به پرینتر های لیزری رنگی و نوع تعمیرات آنها در تعمیرگاه مرکزی اچ پی خواهیم پرداخت. به طور کلی در ارتباط با چاپگر های لیزری لازم است. بدانید که این دستگاه ها با استفاده از الکتریسیته ی ساکن ، چاپ را با توجه به دستور دریافت کننده. با استفاده از نور لیزری و تونر به کاغذ منتقل می کنند. همین موضوع نیز باعث شده تا سرعت و عملکرد سریعتری نسبت به سایر چاپگر های دیگر با تکنولوژی های متفاوت داشته باشند.

به طور کلی پرینتر های لیزری در دو دسته ی لیزری مشکی و لیزری رنگی طراحی و به بازار عرضه می شوند. سپس کاربران با توجه به نیاز خود ، با بررسی مشخصات این دستگاه ها را در سبد خرید خود جای می دهند. لذا در همین راستا شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه ی خرید چاپگر های لیزری رنگی با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی فروش و واحد  تعمیرات اچ پی پرینتر در ارتباط باشید.

 

 

مرکز تعمیرات پرینتر

تعمیرات پرینتر نیز همانند سایر تعمیرات ماشین های اداری ، به عنوان عملی حساس و پیچیده به حساب می آید. اما علیرغم تمامی این پیچیدگی ها باید این نکته را اضافه کنیم. که دستگاه های چاپگر لیزری پس از مواجه شدن با هر گونه ایرادات ، به ما کمک می کنند. تا بتوانیم با هزینه ی مقرون به صرفه  در جهت استفاده ی مجدد و تعمیر آن ، در سریعترین زمان از دستگاه های خود در فضای اداری یا خانگی بهره مند شویم.

به طور کلی مرحله ی چاپ در پرینتر های لیزری در چندین مرحله ی مختصر انجام می شود. مرحله ی اول در هنگام چاپ را می توانیم به طراحی و دستور کاربران به چاپگر های لیزری رنگی اختصاص دهیم. پس از ورود دستور به حافظه ی پرینتر این دستگاه ها با ایجاد با الکتریکی لازم کار خود را شروع می کنند. تابش اشعه لیزری به درام ، پر شدن مخزن تونر به اندازه ی لازم برای ایجاد چاپ ، انتقال تونر به ترنسفرکیت پرینتر لیزری رنگی و ذوب کردن تونر بروی رسانه از سری مراحل مهم در چاپ چاپگر های لیزری رنگی به حساب می آید.

 

 

 

مرکز تعمیرات پرینتر

 

نمایندگی HP

فرآیند چاپ در پرینتر های لیزری رنگی با شارژ نمودن غلطک های باردار کننده شروع می شود. در صورت آسیب دیدن این قطعه شما می توانید خیلی راحت این قطعه را تعویض نمایید. سپس غلطک دور تا دور درام چرخیده و بار الکتریکی لازم را به درام انتقال می دهد. به طور کلی قطعات مصرفی همچون مگنت ، درام ، کارتریج و سایر قطعات اینچنینی به عنوان قطعات مهم و قابل اهمیت پرینتر های اچ پی به حساب می آیند. تعمیرات و بررسی قطعات پرینتر های لیزری رنگی به عنوان یکی از اصلی ترین مباحث در حوزه ی ماشین های اداری به حساب می آید.

 

 

 

نمایندگی HP

 

 

 

لذا در همین راستا تصمیم داریم تا بخشی از قطعات سخت افزاری و مهم پرینتر های لیزری رنگی را به شما کاربران گرامی معرفی نماییم . در بخش اول تمامی پرینتر های لیزری چه در دسته ی مشکی و چه در دسته ی رنگی دارای برد و فرمتر می باشند. این بخش از پرینتر به عنوان قلب تپنده چاپگر های ما فعالیت دارد و وظیفه ی کنترل و بررسی تمامی دستورات و عملکرد های چاپگر را بر عهده دارد.

 

قطعات پرینتر های لیزری رنگی | مرکز تعمیرات پرینتر

ترنسفرکیت ، فیوزینگ ، گیربکس ، قطعات کاغذ کش ، قطعات مصرفی چون کارتریج ، درام و … به عنوان قطعات اصلی تمامی پرینتر های لیزری رنگی به حساب می آیند. در همین راستا شما می توانید. پس از مشاهده ی هر گونه ایراد و یا خرابی در این بخش از پرینتر های لیزری رنگی با کارشناسان و متخصصان اچ پی در واحد فنی و مرکز تعمیرگاه مجاز نمایندگی در ارتباط باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید و تعمیر ماشین های اداری رنگی با ما در ارتباط باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با ترنسفرکیت hp 454dw با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات اچ پی همراه شوید.

 

 

 

قطعات پرینتر های لیزری رنگی

🔔 3 نفر پرسیدند!!!
 • رفع صدای گیربکس در پرینتر های لیزری اچ پی گفته

  […] شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پرینتر لیزری همراه ما […]

  ژوئن 6, 2023 - 3:47 ب.ظ
 • پرینترهای خانگی HP 102a لیزری مشکی گفته

  […] در ارتباط با قطعات اصلی چاپگر های اچ پی وارد صفحه ی مرکز تعمیرات پرینتر های لیزری […]

  جولای 3, 2023 - 6:08 ب.ظ
 • پرینتر 5225n لیزری رنگی HP گفته

  […] نموده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مرکز تعمیرات پرینتر های لیزری رنگی با ما در ارتباط […]

  آگوست 7, 2023 - 3:15 ب.ظ
The comments are closed.